Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

20.12.2018 14:08

Відбулося засідання ХХІІ позачергової сесії районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

      20 грудня  2018 року  під головуванням  голови районної ради  Дмитра Вакарюка відбулося засідання  ХХІІ позачергової сесії  районної ради VІІ скликання. 

 

      В роботі  сесії  взяли участь  голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко,  заступники голови, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники районних організацій та служб, лідери територіальних громад, представники громадськості.

        Перед початком роботи депутати  та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників антитерористичної операції на Сході країни.

       У відповідності до порядку денного голова постійної комісії районної ради з  питань планування бюджету  Василь Сухораб  поінформував  про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Вероніка Романюк доповіла  про районний бюджет на 2019 рік. За результатами обговорення прийнято фінансові документи,  які в першу чергу скеровані на забезпечення  функціонування  закладів  охорони здоров’я, освіти, культури та соціальної сфери.

        На сесії затверджено Програму економічного і соціального розвитку Новоселицького району на 2019 рік, нову  редакцію  Статуту КП "Центральна районна аптека №26»  та  технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

        З метою реалізації принципу гласності роботи органів прокуратури Сторожинецькою місцевою прокуратурою доведено  до відома депутатів    інформацію про результати діяльності органів прокуратури та правоохоронних органів на території Новоселицького району.

         Після завершення сесії  присутніх  привітали з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим  аматори художньої самодіяльності  районного будинку культури.

 

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання