Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

18.12.2018 08:15

Новини Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  |  Повідомлення Пенсійного фонду

На Буковині з початку року легалізовано працю майже 8 тисяч осіб

Завдяки посиленій увазі Головного управління Пенсійного фонду України в області до сплати фізичними особами-підприємцями фінансових зобов’язань та активній співпраці з соціальними партнерами і органами влади з легалізації праці й стягнення з представників малого і середнього бізнесу боргів з початку року до бюджету надійшло близько чверті мільйона єдиного внеску, що  53,3% більше минулорічних надходжень. У листопаді нинішнього року підприємці сплатили майже 21 мільйон гривень заборгованості – на  80,6% більше, ніж минулоріч.

На більш ніж 50% порівняно з січнем 2018 року зменшилася кількість найманих працівників, яким роботодавці нараховували заробітну плату меншого розміру, ніж встановлений законом мінімальний.

Також в області спостерігається зростання чисельності застрахованих осіб  на 7,9 тисячі осіб (5,7%) з початку року.


Буковинські пенсіонери надають перевагу банківському обслуговуванню з отримання щомісячних виплат

 

Число отримувачів пенсій через банківські установи на Буковині невпинно зростає. Люди переконуються в тому, що це легко і зручно, а головне – вигідно.  Щомісячні виплати в такий спосіб сьогодні отримує вже більша половина буковинських пенсіонерів, зокрема 53,3% загальної їх кількості.

Порівняно з початком грудня минулого року число отримувачів пенсійних виплат через банки зросло на 2,3 тисячі осіб. Завдяки цій тенденції заощадження пенсійних коштів склали 39 мільйонів гривень, що в 1,5 раза більше минулорічного показника. Зекономлені кошти уже сьогодні спрямовані на виплату пенсій та є вагомим ресурсом для подальшого збільшення їх розміру.


Буковинські підприємці зрозуміли, що треба працювати чесно і повертати борги

 

Завдяки активній роз’яснювальній роботі пенсійної служби та спільним заходам із соціальними партнерами, спрямованими на виведення трудових відносин з тіні, простежується позитивна тенденція усвідомлення фізичними особами-підприємцями необхідності сплати обов’язкових платежів. Свідченням цього є збільшення в листопаді нинішнього року порівняно з минулорічним листопадом надходжень до бюджету Фонду зі сплати заборгованості з єдиного соціального внеску на 80,6%. Зокрема, цьогоріч в 11-му місяці  страхувальники-боржники погасили 20,9 млн. грн.  боргу.

  • Автор:Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Новоселицька районна рада