Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.12.2018 14:44

Відбулось засідання круглого столу |  Інформації

         Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь  в роботі засідання круглого столу, що  організований  керівником Новоселицької  агенції економічного розвитку та транскордонної співпраці Світланою Скрикуляк.

           В рамках програми територіального співробітництва східного партнерства "Молдова-Україна" обговорено важливе на сьогодні питання -  впровадження на території району транскордонного проекту "Крок за кроком до роздільного збору побутових відходів."  Зокрема, акцентовано увагу, що за результатами опитування громадської думки 57 відсотків новосельчан  позитивно сприймають роздільний збір сміття, який повинен у повсякденному житті стати нормою та змінити свідомість містян з вирішення цієї проблеми. Також висловлено необхідність  вживати заходи щодо спорудження сортувальної лінії та в перспективі будівництва  спецзаводу.

            Представники районної влади спільно з працівниками  комунального підприємства "Тепломережа" та мешканцями приватного сектору поспілкувалися за допомогою скайпу з проектним менеджером міста Фалєшт Республіки Молдова Віктором  Чімпоєш. 

 

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада