Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

11.12.2018 11:58

Новини |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

НА БУКОВИНІ НАДХОДЖЕННЯ ПДВ ПЕРЕВИЩИЛИ ПІВ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області коментують, що податок на додану вартість у формуванні дохідної частини держбюджету складає 39,3 відсотки.

Впродовж 11 місяців 2018 року у Чернівецькій області до бюджету сплачено понад 533,6 млрд. грн. податку на додану вартість. Зафіксовано ріст сплати у сумі майже 110,0 млн. грн. до минулорічного показника, що становить 126 відсотків. 

Цьому сприяло як результативна робота Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику (СМКОР), що дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних так і автоматичне відшкодування податку на додану вартість, згідно даних електронного реєстру, який функціонує у відкритому режимі та виключає будь які можливості маніпулювати з відшкодуванням ПДВ – акцентує в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Разом з тим, продовжує посадовець, зросла кількість заявників на отримання бюджетного відшкодування зі 101 суб’єкта господарської діяльності торік до 123 цього року.

За 11 місяців цього року задекларовано понад 215,6 млн.грн. бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунки платників. За цей період відшкодовано 207,4 млн. грн., що перевищує показник відшкодування минулого року на 60,4 млн. грн.

 

ФІСКАЛИ ПРОПОНУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ОН-ЛАЙН АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КОНСУЛЬТАТИВНІ ПОСЛУГИ

На території області функціонують 13 Центрів обслуговування платників податків – інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Разом з тим, платники податків нашого мають можливість отримувати адміністративні та консультативні послуги, не тільки в Центрах обслуговування платників, але й он-лайн послуги на офіційному порталі Державна фіскальна служба України.

На офіційному веб-порталі ДФС можна ознайомитися з усіма електронними сервісами за посиланням: (http://sfs.gov.ua/diyalnist-/elektronnyi-servisi/elektronni-servisi-/).

Серед найбільш затребуваних сервісів - «Електронний кабінет платника податків» (https://cabinet.sfs.gov.ua/) – це персональне автоматизоване робоче місце платника. Даний сервіс який містить наступну інформацію: податковий календар; стан розрахунків з бюджетом; листування з органами ДФС; облікові дані; пошук інформації в реєстрах ДФС; подання заяв/запитів; подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді; cплата податків (фізичним особам); перегляд даних СЕА ПДВ; інші електронні сервіси; інформація з реєстрів.

Дані про взяття на облік платників; реєстр страхувальників; дані реєстру платників ПДВ; реєстр платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги ОРО; дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального; реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

Багато корисної інформації для платників податків і в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (http://zir.sfs.gov.ua/). Це сервіс, в якому у форматі питань – відповідей представлена офіційна позиція ДФС України по всіх напрямах чинного податкового та митного законодавства.

Можливість цілодобового повідомлення про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС передбачає сервіс "Пульс" (http://sfs.gov.ua/others/puls-).

  • Автор:Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Новоселицька районна рада