Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

07.12.2018 08:55

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Збройних Сил України |  Вітаємо!

Шановні  новосельчани!

 

         Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

     6 грудня-це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність  та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості  своїй Батьківщині.

          Проте День Збройних Сил України – це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої  країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

           І, нарешті, 6 грудня – свято усіх чоловіків та хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях, цих турботливих лицарів, завжди готових підставити сильне плече чарівній половині людства.

           Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці! Прийміть вітання з Днем Збройних сил України!

       Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний на стрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

  • Джерело: За матеріалами газети "Слово правди"

Новоселицька районна рада