Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.12.2018 15:54

03 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю  |  Інформації

Проблеми інвалідів є гострими для всіх країн світу, в тому числі і для України. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на охорону здоров’я, медичне страхування, а обов’язок держави – створити умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування.

Страхування від нещасного випадку на виробництві є одним із видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, за допомогою якого здійснюється соціальний захист, охорона життя та здоров’я громадян у процесі їх трудової діяльності. Живучи в нашому суспільстві, кожен громадянин хоче бути захищеним і впевненим, що за будь-яких обставин на стороні справедливості стоятиме Закон, особливо таких, як травма на робочому місці, й отримувати матеріальну підтримку від держави.

          Отож, на всі ці випадки створено і працює Фонд соціального страхування України.

          Усі без винятку потерпілі на виробництві мають право на своєчасне і в повному обсязі отримання від Фонду належних їм соціальних виплат та послуг, а також проведення щомісячних страхових виплат, які компенсують втрачений заробіток.

          На сьогодні ми повністю виконуємо свої обов’язки перед потерпілими в частині відшкодування шкоди внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання або членами їх сім’ї, утриманцями.

          У Новоселицькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області на обліку перебувають потерпілі, які мають потребу у забезпечені протезними виробами, санаторно-курортним лікуванням, медикаментозним забезпеченням, інвалідними візками, як кімнатними, так і дорожніми. Також оплачуються щомісячні послуги на постійний сторонній догляд та побутове обслуговування, а це 75 % щомісячно від мінімальної заробітної плати. Проте, ми повинні розуміти, що навіть цієї допомоги від Фонду не завжди достатньо.

          Так, 03 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Напередодні начальник та працівники Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області разом із директором територіального центру соціального обслуговування у Новоселицькому районі надали допомогу у вигляді продуктових наборів особам з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва нашого району.

          Користуючись нагодою, хочу побажати всім міцного здоров’я, оптимізму, родинного затишку, заслуженої шани і вдячності людей, а також запевнити, що працівники Новоселицького відділення управління і надалі будуть робити все можливе і неможливе, щоб особи з інвалідністю якнайбільше залучались до активного способу життя, та надавати їм допомогу в моральній, фізичній і соціальній реабілітації.

 

  • Автор:Начальник Новоселицького відділення Є.Лук’ян

Новоселицька районна рада