Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

12.03.2018 16:37

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Під головуванням Алчіпа Рошки, за участю голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та   транскордонного співробітництва.

        Хвилиною мовчання члени постійної комісії вшанували пам'ять колеги-депутата районної ради VІІ скликання Георгіци Володимира Володимировича.

   Заслухано інформацію про дострокове припинення повноважень депутата районної ради VІІ скликання Артема Глігора  у зв’язку з обранням депутатом Новоселицької ОТГ. За результатами голосування обрано секретаря постійної комісії Миколу Попана.

      Керуючий справами районної ради Іван Балацко надав детальне роз’яснення з кожного проекту рішення порядку денного чергової сесії районної ради.

        До членів комісії доведено інформацію про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у районі на 2017-2018 роки та звіт економічного і соціального розвитку району за 2017 рік.

    В межах розгляду питання  «Про хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району на 2017-2020 роки» комісією запропоновано  запросити на  чергову сесію начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій  області Ігоря Гаху   з метою поінформувати депутатів «Щодо перспектив проведення ремонтних робіт  автомобільних доріг  в Новоселицькому районі у 2018 році». Депутат Володимир Замар на підставі усних звернень односельчан  вніс пропозицію про необхідність  проведення ремонтних робіт  дороги по вул. Базарній с. Берестя.

                Комісією надано погодження проектів  рішень щодо   затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, про реорганізацію комунальних установ районної лікарні та «Центра  ПМСД» в комунальні некомерційні підприємства.  Також узгоджено проект порядку денного 18 чергової сесії районної ради та рекомендовано внести його на розгляд пленарного засідання від 22 березня 2018 року.  

             За результатами обговорення питань прийнято  відповідні висновки.       

 

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада