Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

07.03.2018 14:02

Відзначено свято весни - Міжнародний Жіночий день  |  Святкові заходи

За участю голови районної ради Дмитра Вакарюка,  представників трудових колективів установ та закладів, громадських організацій, учнів ської і студентської молоді у  районному будинку культури   відбулись урочистості з нагоди Міжнародного Жіночого  дня - 8 березня.

         Дмитро Вакарюк привітав жінок зі святом. Зазначив, що  у цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі. Активна позиція сучасної жінки відіграє важливу  роль у житті села, міста, регіону та країни, яка     терпляче виносить повсякденні негаразди, є  душею сімейного вогнища, яка благословляє та надихає чоловіків на трудові і патріотичні подвиги. Висловив глибоку повагу до  жінок – ветеранів Світової війни та праці, жінок-волонтерів, жінок-військовослужбовців,  медиків, які  надають допомогу  учасникам антитерористичної операції. Завдячив усім жінкам за роботу та побажав   здоров’я,  щасливої долі, родинної злагоди,  оптимізму, наснаги у  справах, миру і благополуччя.

         Аматори художньої самодіяльності подарували  присутнім святковий  концерт.

        У заході «Жінка.Мати.Берегиня.» взяли участь керівники  районної державної адміністрації  та  міської ради об’єднаної територіальної громади.
  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада