Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.03.2015 15:05

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Під головуванням Т. Ротара відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій.

Заслухано начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Рибака Ігора Вікторовича з інформацією «Про заходи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та події в районі». І. Рибак повідомив, що в рамках відпрацювання завдань функціонування системи цивільного захисту в районі проводилися штабні тренування з органами управління цивільного захисту Новоселицької ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області, на яких особлива увага зверталась на виконання заходів з евакуації громадян при виникненні загрози для їх життя та здоров'я, організації життєдіяльності населення в місцях його безпечного розміщення та готовності установ і організацій району до надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

В рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013» та проекту «Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині річки Прут» проводяться роботи з береукріплення та налагодження системи оповіщення. В 11 населених пунктів району передали рупорні гучномовці REC HD 5200 з підсилювачами, 11 сирен, які найближчим часом будуть встановлені, а також 44 рації. Окрім цього, завершено втсановлення та підключення локальної мережі між центральним інформаційним центром (відділ з надзвичайних ситуацій РДА) та місцевими інформаційними центрами, які розміщені в окремих приміщеннях міської та сільських рад. В стані готовності знаходяться 3 аварійно-відновлювальні бригади та спецтехніка.

Також, відділом з надзвичайних ситуацій РДА та Новоселицьким РВ УДСНС України в Чернівецькій області проведено обстеження стану готовності за призначеннями 114 із 175 споруд. І. Рибак зазначив, що вказані споруди розміщені в адміністративних будівлях, закладах соціальної сфери району, багатоквартирних будинках тощо. Проте більшість з них потребують капітального ремонту або фізично зруйновані.

Комісія також розглянула питання затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, приватизації нежитлової будівлі лазні села Рокитне, закріплення майна за Комунальним підприємством "Центральна районна аптека №26", надання в позичку нежитлового приміщення Громадській організації "Спілка учасників АТО Новоселиччини", вилучення автомобіля з Комунальної установи "Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району" для потреб АТО та інші.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання