Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.03.2015 14:55

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань екологічної безпеки, транскордонного співробітництва та інвестиційної діяльності |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Заслухано питання «Про санітарний стан джерел водопостачання та якість питної води в районі». Зазначено, що за 2014 рік держсанепідслужбою відібрано 12 проб води з комунального водогону, 22 проби з локальних водогонів та 100 проб з громадських криниць. За результатами виявлено 1 пробу з громадської криниці, що не відповідає бактеріологічним показникам.

Також розглянуто питання «Про хід виконання заходів Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Новоселицького району на 2011-2020 роки».

Повідомлено, що у 2014 році було завершено реалізацію 2-ох проектів транскордонного співробітництва в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова» («Транскордонне співробітництво для зменшення впливу відходів на навколишнє середовище в Україні, Молдові та Румунії» та «Розробка та управління комплексними міськими планами розвитку»).

На даний час на території району впроваджуються наступні проекти транскордонного співробітництва:

1. Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині річки Прут (аплікат – Новоселицька РДА). Виконано роботи з берегоукріплення р. Прут в с. Тарасівці (180 м), встановлено 2 гідропоста в с. Маршинці та с. Магала, придбано 11 човнів, 11 катамаранів, 11 мініелектростанцій, 11 мотопомп, 44 захисні костюми (від повені), інший інвентар, автомобіль, меблі.

2. Медицина в надзвичайних ситуаціях та випадках – швидка відповідь транскордонним викликам (головний партнер – Новоселицька ЦРЛ). Проект передбачає придбання автомобілів (швидкої допомоги та реанімобіль з обладнанням), ремонт операційного блоку ЦРЛ.

3. Фанфари без кордонів (реалізується Костичанівською сільською радою). В рамках реалізації проекту планується придбати музичне обладнання та національні костюми.

У 2014 році було підписано Угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Новоселицькою районною державною адміністрацією та Новоселицькою районною радою.

За результатами обговорення рекомендувала районній державній адміністрації активізувати роботу Форуму місцевого розвитку Новоселицького району задля сприяння у реалізації проектів територіальних громад сіл Берестя, Довжок, Динівці та Чорнівка в рамках Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

Члени комісії підтримали проект порядку денного XXХ чергової сесії VI скликання від 19 березня 2015 року та вирішили внести його на розгляд пленарного засідання.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада