Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

12.03.2015 17:08

Про співпрацю з прикордонниками |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Голова районної ради Роман Криган спільно з головою бюджетної комісії районної ради Аркадієм Томульцем провів робочу зустріч з першим заступником начальника Західного управління Держприкордонслужби України - начальником штабу, полковником Ігорем Левадним та командиром Чернівецького прикордонного загону полковником Ігорем Мосійчуком.

Досягнуто домовленостей про взаємодію органів місцевого самоврядування Новоселиччини з Держприкордонслужбою в питаннях охорони державного кордону, матеріально-технічного забезпечення відділу прикордонної служби «Мамалига».

Дійшли згоди про те, що необхідно відновити співпрацю місцевого населення з охоронцями кордону. Більше уваги слід приділити роботі з патріотичного виховання молоді. Роман Криган, подякувавши захисникам кордону за їх роботу, запевнив, що територіальна громада району усвідомлює важливість справи, яку виконують люди у формі прикордонників і гарантував всебічну підтримку.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання