Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

12.03.2015 16:07

Під головуванням Семена Говорняна відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань культури, спорту та туризму |  Діяльність органів місцевого самоврядування

З планового питання «Про капітальний ремонт спортивного залу м.Новоселиця» інформував голова Новоселицького РФОК «Колос» Г.Кіріл.

Зазначено, що з бюджету м.Новоселиця найближчим часом буде виділено 100,0 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції частини приміщення кінотеатру «Ювілейний» під спортивний зал. Члени комісії були одностайні в тому, що незважаючи на важкий фінансовий стан в країні необхідно докласти максимум зусиль щоб такий зал функціонував.

Адже в районі є значна частина мешканців, які мають бажання займатися спортом. Керівник РФОК «Колос», в свою чергу, пообіцяв зорганізувати спортсменів, меценатів та небайдужих громадян на необхідні роботи і збір добровільних внесків.

За результатами обговорення рекомендовано після виготовлення проектно-кошторисної документації провести розширену нараду за участю міського голови М.Нікорич, керівників району, голови Новоселицького РФОК «Колос» Г.Кіріла та голови постійної комісії районної ради С.Говорняна для розробки і втілення реальних заходів з проведення капітального ремонту спортивного залу.

Також члени комісії рекомендували погоджувати надання в оренду приміщень освітніх закладів громадським організаціям для занять спортивних секцій з начальником відділу молоді та спорту районної державної адміністрації та обговорили проект порядку денного ХХХ чергової сесії районної ради VІ скликання від 19 березня 2015 року.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада