Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

12.03.2015 14:56

На засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

На засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики обговорено питання «Про шкідливий вплив мобільного телефону на здоров’я дітей», з якого інформувала заступник голови комісії Фіалка Маноляк. За результатами обговорення рекомендовано управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації розробити та затвердити правила поводження з мобільними телефонами у навчальних закладах.

З питання «Про стан та проблеми в організації перевезення учнів загальноосвітніх шкіл району» інформував начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Фолошня.

Відзначено, що управлінням освіти щорічно здійснюється оптимізація автобусних маршрутів, проводиться інвентаризація та експертиза стану автотранспорту, який задіяний у перевезенні учнів. З метою раціонального використання автобусів забезпечується коригування розкладу та режиму навчально–виховного процесу. Обладнано місця посадки і висадки учнів.
 
Всього у 2014 році було організовано підвіз 733 учнів за програмою «Шкільний автобус» та 42 педагогічних працівників.

У минулому році, відповідно до кошторису на придбання паливно–мастильних матеріалів використано 299,9 тис. грн., запчастин – 9,7 тис. грн., проведення техогляду шкільних автобусів – 4,6 грн., послуги страхування – 22,2 грн.

На 2015 рік в бюджеті управлінням освіти передбачено фінансування по автотранспорту в розмірі 450 тис. грн.

Управлінням освіти, молоді та спорту спільно з адміністраціями навчальних закладів створюють належні умови для зберігання, обслуговування та забезпечення безпеки експлуатації шкільних автобусів (проведення поточних ремонтів та техоглядів).

Питання перевезення учнів рейсовими автобусами та оренди автобусів залишається відкритим, оскільки потребує додаткового фінансування.

В ході обговорення проекту порядку денного ХХХ чергової сесії районної ради VІ скликання від 11 березня 2015 року комісією рекомендовано виконавчому апарату районної ради підготувати звернення на адресу обласної ради, обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації щодо діяльності функціонування пришкільних таборів та таборів праці та відпочинку.

Комісія прийняла відповідні висновки і погодилась із запропонованими проектами рішень та рекомендувала винести їх на розгляд ХХХ сесії районної ради.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання