Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

12.03.2015 11:45

Податковий борг: як із ним бути? |  Повідомлення податкової інспекції

Жити в борг, відчувати себе боржником – ситуації не з кращих в фінансово-економічному та емоційному станах не тільки для однієї людини чи якогось колективу, а й держави в цілому. А надто, коли йдеться про боргові податкові зобов’язання. Адже рано чи пізно, але доведеться виконати законодавчу вимогу – повернути заборговане перед державою.


За січень –лютий 2015 року борг до Зведеного бюджету по Новоселицької ОДПІ зменшився на 181,9 тис грн..

У цілому ж протягом двох місяців погашено податковий борг на суму 471,4 тис.грн.


«Значні суми податкових боргів погашаються за рахунок чіткої взаємодії структурних підрозділів ОДПІ, де безумовно, головну роль відіграє ефективна організація роботи фахівців підрозділу погашення заборгованостей. Також позитивно впливають на скорочення боргу упереджувальні заходи. Протягом двух місяців загальна кількість боржників по Новоселицької ОДПІ зменшена на 285 субєктів підприємницької діяльності»  - зазначила голова комісії з реорганізації Новоселицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернівецькій області, перший заступник начальника   А.В. Паскар


На початок 2015 року загальна кількість боржників складала 1226 платників податків. Більше третини з них – підприємства із незначними сумами податкового боргу (від 20 грн. до 1000 грн.). Безперечно, податківці популярно роз’яснюють платникам необхідність своєчасної звірки сум нарахованих та сплачених платежів. Як результат: торік кількість таких боржників скорочено на 26,9%. 

Із прийняттям Податкового кодексу дещо змінився механізм роботи по погашенню податкового боргу. „Завжди раджу боржникам не відкладати сплату боргів на завтра. Тепер поряд із загальною процедурою подання адміністративного позову запроваджено прискорене провадження розгляду судових справ про стягнення коштів платників податків, у яких обліковується податковий борг. Воно передбачає направлення подання до адміністративного суду протягом 24–х годин із моменту встановлення обставин, що зумовлюють звернення до суду» - наголосила Анжела Василівна.

  • Автор:начальник відділу обслуговування платників податків Новоселицької ОДПІ Людмила Безушка

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання