Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

11.03.2015 09:03

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань праці та соціального захисту населення |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Заслухано питання про підсумки роботи комісії з надання одноразових грошових допомог громадянам в рамках Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

Зокрема, протягом 2014 року в рамках програми «Турбота» надано матеріальну допомогу 763 громадянам на загальну суму 346860 грн., що складає 100% від передбаченого кошторисом. Проведено 25 засідань комісії, на яких заяви розглянуті у відповідності до затвердженого рішенням районної ради Положення про порядок надання одноразових грошових допомог громадянам.

За звітний період допомогу отримали малозабезпечені особи, одинокі непрацездатні громадяни, ветерани та діти Великої Вітчизняної війни, інваліди загального захворювання, багатодітні сімї, онкохворі, ветерани бойових дій в Афганістані, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілі від пожеж, матері-одиночки, а також вимушені переселенці, мобілізовані, учасники АТО та члени їх родин.

Найбільше заяв надійшло від інвалідів загального захворювання на суму 62150 грн. Зазначено, що в 2014 році одноразових допомог було надано більше, ніж у 2013 році, на 110 тис. грн.

Також, членами комісії узгоджено проект порядку денного ХХХ чергової сесії районної ради та прийнято відповідні висновки.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада