Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

10.03.2015 15:41

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, контролю за виконанням рішень та зв’язку із засобами масової інформації |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Заслухано питання про контроль за виконанням прийнятих районних програм. Начальником управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Людмилою Істратій зазначено, що на даний час на контролі знаходяться 34 районні програми. Найбільше профінансовані програми розвитку системи освіти, у тому числі дошкільної.

З метою надання адресної соціальної підтримки ветеранам війни, реабілітованим громадянам, малозабезпеченим категоріям населення, учасникам АТО та їх родинам в рамках програми «Турбота» використано коштів на суму 310 тис. грн.

Також, забезпечені фінансуванням програми щодо: оновлення містобудівної документації; забезпечення пожежної безпеки; підвищення ефективності діяльності прикордонних військ; профілактики правопорушень; організації роботи з надання адміністративних послуг; розвитку фізичної культури і спорту; запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини; розбудови дорожньої мережі та розвитку місцевого самоврядування.

Через обмеженість коштів у 2014 році не профінансовані 16 програм, зокрема з питань розвитку агропромислового комплексу; розвитку малого підприємництва; увіковічення пам’яті видатних діячів району; охорони довкілля; «Власний дім»; розвитку туризму, книговидавництва та інформаційної сфери; покращення умов пенсійного обслуговування громадян району за принципом «Єдиного вікна»; сприяння залученню інвестицій та інші.

Члени комісії також обговорили проект порядку денного ХХХ чергової сесії районної ради, яка відбудеться 19 березня 2015 року.

За результатами розглянутих питань прийняті відповідні висновки.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада