Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

02.03.2015 15:07

Звітують керівники територіальних громад |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Голова районної ради Роман Криган спільно з головою районної державної адміністрації Віталієм Балтою взяли участь в сходці громадян с. Топорівці.

Про роботу виконавчого комітету сільської ради за 2014 рік прозвітував сільський голова Іван Дутчак. Особлива увага була закцентована на тому, що організаційна робота з бюджетними установами села здійснювалась злагоджено та ефективно. Відповідно, керівники сільських закладів поінформували про стан функціонування амбулаторії загальної практики сімейної медицини, школи, будинку культури населеного пункту. Присутні обговорили актуальні питання з поповнення надходжень до сільського бюджету, виділення земельних ділянок та надання пільг учасникам АТО тощо.

Жителі села порушили ряд проблемних питань щодо стану вуличних доріг, необхідності облаштування пішохідних переходів для дітей біля музичної та загальноосвітньої шкіл, впорядкування сміттєзвалища та лісосмуг вздовж автомагістралей. Також є потреба у здійсненні добудови дитячого навчального закладу, проведенні ремонтних робіт системи опалення в школі, спортивного залу та тиру, відкритті комп’ютерного класу. Однією з важливих та гострих залишається проблема спорудження нових двох питних колодязів на території ЗОШ.

Під час сходки виступаючими зазначено, що з часів Майдану у Топорівцях досить потужно організований волонтерський рух. Надається різноманітна гуманітарна допомога у виді грошових внесків, продуктів харчування, медикаментів, засобів обігріву для військових. На знак глибокої поваги перед адмінприміщенням сільської ради встановлено пам’ятник Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада