Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

25.02.2015 08:04

Голів районних рад, сільських, селищних та міських голів запрошують до Школи місцевого самоврядування |  АНОНС

У 2014 році швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO започаткував першу Школу місцевого самоврядування різних рівнів. Це комплекс навчальних практико-орієнтованих заходів, які спрямовані на формування дієвого та високо професійного місцевого самоврядування в Україні у відповідності до Європейської Хартії місцевого самоврядування; зміцнення лідерів місцевого самоврядування та посилення ролі Асоціацій органів місцевого самоврядування; формування у керівників, персоналу виконавчих дирекцій та активних членів асоціацій ефективних компетенцій з розвитку інституційної спроможності асоціацій органів місцевого самоврядування та сприяння ефективному здійсненню повноважень ОМС; створення дієздатного професійного активу асоціацій.

У рамках Школи передбачається проходження теоретичних та практичних тематик з децентралізації у вигляді двох сесій очного навчання, а також двох он-лайн курсів з питань децентралізації та управління проектами місцевого розвитку. Навчальні модулі та матеріали знаходяться у вільному доступі на сайті проекту DESPRO та на електронній платформі Спільноти практик «Інновації та кращі практики місцевого самоврядування» - http://mx.despro.org.ua:8081/course/view.php?id=34. Крім того, серед учасників Школи обираються ті, які проходитимуть тренінг для тренерів та у подальшому представлятимуть свої кращі практики на заходах проекту DESPRO. Найактивніші учасники матимуть також змогу взяти участь у ознайомчих візитах до інших країн для обміну досвідом.

Після закінчення Школи всі слухачі отримують диплом учасника Школи місцевого самоврядування та Сертифікат за участь у дистанційних електронних курсах з децентралізації та управління проектами місцевого розвитку.

Поточного року проект DESPRO оголошує новий конкурсний відбір до чергової Школи місцевого самоврядування, яка розпочнеться 4 травня 2015 року дистанційним (електронним) курсом, а потім проходитиме у м.Києві у вигляді очного навчання протягом 20-22 травня 2015 року.

До Школи запрошуються представники органів місцевого самоврядування ― члени всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування: сільські та селищні голови; голови районних рад; мери малих міст. Для участі у навчанні необхідно заповнити Анкету та надіслати її факсом, поштою або електронним повідомленням до 12 квітня 2015 року (включно) із поміткою “заявка на участь у Школі місцевого самоврядування” на адресу:

Проект ДЕСПРО
вул. Бориса Грінченка 2, офіс 2
м. Київ, 01001 Україна
факс (+380 44) 279 67 27
t.siryk@despro.org.ua

Відбір учасників Школи буде здійснено спеціально створеною комісією до 30 квітня 2015 року. Детальніша інформація, зразок Анкети та Положення про відбір учасників - на офіційному сайті проекту DESPRO у рубриці "Новини DESPRO" - http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1469.
  • Джерело: за матеріалами сайту http://despro.org.ua

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання