Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

20.02.2015 21:10

Вшановано подвиг учасників Революції гідності, загиблих Героїв Небесної Сотні та тих, хто захищав територіальну цілісність на Сході країни |  Слово на спомин

За участю голови районної ради Романа Кригана, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, голови міської ради Марії Нікорич, представників підприємств, установ, політичних та громадських організацій, молоді та пересічних громадян на Центральній площі міста проведено мітинг-реквієм з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

На підтримку ініціатив громадськості ця знаменна подія вперше відзначається на знак вшанування відваги, незламності духу і стійкості патріотів-активістів, які у листопаді 2013 - лютому 2014 років пробудили національну свідомість співвітчизників та, згуртувавшись у велику громаду, назавжди змінили хід історії нашої держави. Під час Революції гідності найкращі з них віддали своє життя. Вічна їм пам'ять!

Виступаючі засвідчили, що молоді, сміливі хлопці і чоловіки віднині є прикладом громадянського і національного патріотизму, самовідданої боротьби за ідеали демократії, європейське майбутнє України.

Голова районної ради Роман Криган закцентував увагу на тому, що мужні Герої Батьківщини повстали проти корупції, системи зла, цинічної брехні та фальші. Кожен із них здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України. Жертовність Героїв Небесної Сотні має назавжди закарбуватись у свідомості кожного українця, повинна консолідувати суспільство, зміцнити єдність народу.

В скорботі та з глибокою вдячністю присутні схилили голови перед подвигом загиблих Героїв Київського Майдану, побачивши на встановленому вуличному кіноекрані кадри з фільму про палаючі незворотні події.

Хвилиною мовчання із запаленими факелами та свічками учасники мітингу вшанували пам’ять за загиблими Небесної Сотні, усіх, хто віддав своє життя на Сході країни. Біля пам’ятника Великого Кобзаря, демократа-революціонера Тараса Шевченка та символічної стели з фотографіями Героїв Небесної Сотні, поклали живі квіти. Наприкінці заходу учасники випустили небесні ліхтарі у вечірнє небо.

Настоятель церкви Святого Миколая, протоієрей Олександр Істратій та настоятель Свято-Успенської церкви, протоієрей Євгеній Беженар прочитали духовні проповіді за убієнними.

Нехай самопожертва Героїв України дасть нам силу та волю, мудрість і наснаги для зміцнення власної держави на рідній землі!

Слава Україні!

Героям Слава!
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада