Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

19.02.2015 08:34

Новосельчани можуть досягти «податкового компромісу» до 16 квітня |  Повідомлення податкової інспекції

Фахівці Новоселицької ОДПІ пропонують підприємствам, які раніше задекларували завищені податкові витрати/та або податковий кредит із ПДВ поміркувати щодо здійснення добровільної процедури податкового компромісу.

Нагадаємо, що податковий компроміс - це режим звільнення від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності платників податків за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток та ПДВ за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року. У разі застосування такої процедури, платник має сплатити 5 % від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов'язань. При цьому інші 95 % вважатимуться погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

Як повідомила голова комісії з реорганізації Новоселицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернівецькій області, перший заступник начальника Анжела Паскар, станом на 18 лютого, трьома платниками податків Новоселиччини вже подано 3 заяви про намір досягнення податкового компромісу. У результаті прийнятих рішень про його досягнення, до державного бюджету надійшло 32,5 тис.грн. (у тому числі податку на прибуток – на 4,2 тис.грн., ПДВ – на 28,26 тис.грн.),

Скористатись можливістю досягнення податкового компромісу бізнес  Новоселиччини може до 16 квітня 2015 року, попередньо подавши заяву у довільній формі. Саме до цієї дати діятимуть норми Закону України від 25.12.2014 р. № 63 про податковий компроміс, який  вступив в дію 17 січня ц.р.

 

Новоселицька районна рада