Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

06.02.2015 13:30

Скористайтесь можливостями Веб-порталу Пенсійного фонду України |  Повідомлення Пенсійного фонду

Веб-портал покликаний вирішувати проблемні питання його користувачів з мінімальними затратами часу та сил для них.

Застрахована особа (працівник), зареєструвавшись на веб-порталі, може отримувати на свою електронну скриньку дані з системи персоніфікованого обліку. А саме: перелік страхувальників, які подавали щодо неї відомості в систему персоніфікації, суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску. Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок.

Пенсіонер - матиме можливість доступу до інформації з власної пенсійної справи. Він зможе дізнатись дані про вид пенсії, суму призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством.

Роботодавець - зможе проконтролювати стан розрахунків з Пенсійним фондом за своїми зобов’язаннями, проконтролювати надходження електронної звітності тощо.

На порталі розміщено великий об’єм різної інформації:
- тексти різних законодавчих актів у сфері пенсійного забезпечення та сплати єдиного соціального внеску;
- адреси і телефони управлінь Пенсійного фонду;
- зразки заяв, бланків та інших документів, які можна буде роздрукувати, заповнити дома і вже заповненими принести до управління Пенсійного фонду;
- для страхувальників є інформація про права та обов’язки, про умови нарахування і сплати єдиного внеску та інших обов'язкових платежів, порядок складання та подання звітності.

Для того, щоб стати користувачем веб-порталу електронних послуг необхідно звернутись до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання і написати заяву, згідно якої вам буде призначено особистий код для реєстрації. При собі мати документ, що посвідчує Вашу особу та ідентифікаційний номер.

Адреса Веб – порталу Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua

Мешканці Новоселицького району можуть звернутись за адресою районного управління - місто Новоселиця, вул. Чкалова,7. Спеціалісти районного Фонду, нададуть роз’яснення та при необхідності практичну допомогу щодо використання всіх можливостей веб-порталу.
  • Автор:Альвіна Поштаріца, головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи УПФУ в Новоселицькому районі

Новоселицька районна рада