Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

05.02.2015 16:38

Відбулось нарада з сільськими головами району з питань мобілізації  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

За участю голови районної ради Романа Кригана, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, міського голови Марії Нікорич, військового комісара Чернівецького обласного комісаріату Віталія Чурая та районного військового комісара Сергія Горбишена, керівників правоохоронних органів району відбулась чергова нарада з головами сільських рад, на якій обговорено питання стану проведення мобілізації на території району.

В ході спілкування було обговорено питання щодо вжитих заходів, з боку сільських голів, з проведення мобілізаційної роботи, закцентовано увагу на проблемах, що виникають в селах під час мобілізації. Сільські голови висловили своє бачення ситуації, знову порушивши питання механізму надання пільг для учасників АТО та їх родин. Військові комісари районного та обласного військкоматів надали кваліфіковані роз’яснення та наголосили на продовженні конструктивної співпраці, а саме - об’єднанні зусиль на виконання мобілізаційного запиту держави.

Голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Рідківський сільський голова Василь Корнецький, вручив районному комісару Сергію Горбишену Подяку за співпрацю і взаєморозуміння.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада