Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.02.2015 14:30

Все для АТО – все для Перемоги! |  Інформації

30 січня на підставі зведеного наряду Новоселицького РВК, розпорядження Новоселицької районної державної адміністрації № 06-р від 13 січня 2015 року, рішення медичної ради від 20.01.2015 року, наказу по КУ «ЦПМСД Новоселицького району» № 11 від 20.01.2015 року, акту вилучення майна від 30.01.2015 року та за погодженням сільського голови с. Ванчиківці був вилучений черговий спеціалізований автомобіль марки УАЗ 3962, для його подальшої передачі для потреб зони АТО.

Звістку про те, що з рідної амбулаторії забирають санітарний транспорт, сільський голова с. Ванчиківці та працівники відокремленого структурного підрозділу сприйняли з порозумінням та виявили бажання зробити колективне фото на згадку. Про те, що відбувається в зоні АТО працівники амбулаторії ЗПСМ с. Ванчиківці знають не з новин та шпальт газет, а зі слів свого колеги Балана Сергія, який був безпосереднім учасником цих дій.

З порозумінням віднеслися всі керівники відокремлених структурних підрозділів, які виступили з ініціативою зібрати чергову партію гуманітарної допомоги, у тому числі і медикаменти та відправити в зону бойових дій, особливо після терористичного акту в Маріуполі 24.01.2015 року.

На даний час зібрана продукція сортується та після складання відповідного акту буде відправлена потребуючим на сході (про що детальніше буде проінформовано в наступних номерах).

Новоселицька районна рада