Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.02.2015 14:21

9 лютого 2015 року - останній день подання податкової декларації фізичними особами-підприємцями на загальній системі оподаткування |  Повідомлення податкової інспекції

           Фахівці Новоселицької ОДПІ наголошують, що податкову декларацію про доходи, фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування повинні надавати незалежно від того чи проводилась протягом  звітного року підприємницька діяльність чи  ні. Податкова декларація, фізичними oсобами-підприємцями на загальній системі оподаткування подається прoтягoм 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітнoгo (пoдаткoвoгo) року (пп.49.18.5 п.49.18 cт.49 Податкового кодексу).

Відповідно до п.177.5 cт.177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, за підсумками календарного року за місцем своєї податкової адреси подають до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи. Податкова декларація подається разом з додатком 5 «Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих фізичною осoбою-підприємцем від провадження господарської діяльності».

9 лютого 2015 року - останній день подання податкової декларації за результатами 2014 року. Згідно п.120.1 cт.120 Податкового кодексу за неподання або несвоєчасне подання декларації про доходи фізичними особами-підприємцями передбачена штрафна санкція в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання, а за ті самі порушення, вчинені платником протягом року, передбачена штрафна санкція в розмірі 1020 гривень.

Відповідно п.п.16.1.3. п.16.1. ст.16 Податкового кодексу, подавати до контролюючих органів декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів - обов’язок кожного платника податків.

  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада