Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.02.2015 14:15

До Центру обслуговування платників податків все частіше звертаються за електронним ключем |  Повідомлення податкової інспекції

У понеділок, 02 січня, відбулась чергова зустріч представника сектору реєстрації користувачів ГУ ДФС у Чернівецькій області із платниками податків Новоселицької ОДПІ з метою надання послуг щодо приймання документів та отримання електронного цифрового підпису суб’єктами господарювання - фізичними та юридичними особами.

Подання звітності в електронному вигляді – це, в першу чергу, економія робочого часу платників податків. Крім того, електронне  звітування не потребує дублювання на паперових носіях, гарантує автоматичну перевірку документів на наявність помилок і суттєво скорочує  терміни проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ.

Районні фахівці фіскального органу повідомили, що кількість бажаючих отримати цифровий ключ для дистанційного спілкування з податковими органами продовжує зростати. Лише цього разу Центр обслуговування платників податків навідали 85 платників, в тому числі, 74 - фізичних та 11 юридичних осіб. Відтак, податківці запевняють, що більше 94 % звітності по єдиному соціальному внеску надходить через Інтернет.

Нагадаємо, що посилені сертифікати ключів формуються строком дії до двох років. Отримати безкоштовно ключ цифрового підпису можна у будь-якому Центрі обслуговування платників незалежно від місця реєстрації особи.

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада