Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

03.02.2015 12:02

Фермерське господарство з Новоселиччини стало «Агропідприємством року-2014» в Національному бізнес-рейтингу в Україні  |  Сільське господарство

У неділю в Несвої сталася непересічна для селян подія – фермерському господарству «Власта Люкс», керівником якого є відомий на Буковині фермер О. Мельничук, було вручено національний сертифікат, який підтверджує, що в результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно фінансово-економічних показників, підприємству було присуджене почесне звання «Агропідприємство року-2014».


Це хазяйство посіло третє місце (Золото) рейтингу в Україні серед малих підприємств за показником фінансово-господарської діяльності «Середня зарплата» та за основним видом діяльності – розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів.


Також фермерському господарству було вручено настінну медаль «Лідер галузі», яка надається суб’єктам господарської діяльності-лідерам економіки, які роблять значний внесок у розвиток галузі і економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують провідні технології і створюють імідж України як правової, економічно-розвиненої держави.


Мудрого керівника цього фермерського господарства Олега Мельничука було нагороджено відзнакою «Зірка слави. Економіка України» та національним сертифікатом «Керівник року-2014». Але варто зазначити, що ні одне господарство або підприємство не може досягнути таких солідних результатів без мозолястих рук робітників. Саме тому, за результатами щоденної праці, було нагороджено трудівниць, завдяки котрим з кожним роком все більше процвітає господарство – нагрудною медаллю «За видатні заслуги в професійній сфері» завідуючу фермою Нелю Гавазюк та національним сертифікатом «Спеціаліст року» оператора машинного доїння Віоріку Ставчанську.


Нагороди прямо на робочому місці працівницям господарства вручив голова Новоселицької районної ради Р. Криган, котрий відзначив роль таких фермерських господарств у районі. Він подякував Олегу Мельничуку, Нелі Гавазюк та Віоріці Ставчанській за невтомну щоденну працю та вручив їм від імені Новоселицької районної ради грамоти «За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток аграрного сектору економіки Новоселиччини та з нагоди перемоги в Національному бізнес-рейтингу в Україні».

  • Джерело: «Районінфо»

Новоселицька районна рада