Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

29.01.2015 17:12

Про зміни з 01.01.2015 в призначенні пенсій за спеціальними законами |  Повідомлення Пенсійного фонду

З прийняттям Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (далі - Закон) від 28 грудня 2014 року №76-VІІІ, відбулись зміни в частині пенсійного забезпечення, які торкнулися, зокрема Законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про судоустрій і статус суддів", "Про наукову та науково-технічну діяльність".

Внаслідок змін, передбачених в Законі, всі спеціальні пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) відповідно до зазначених вище законів, за заявами про їх призначення або перерахунок, що надійшли починаючи з 1 січня 2015 року, будуть обчислюватись в розмірі 60% заробітної плати (грошового утримання).

Разом з тим, особи, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення пов’язаного з корупцією, позбавляються права на одержання пенсій відповідно до перелічених вище законів.
  • Джерело: Управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.