Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

24.12.2014 15:19

Новоселицька ОДПІ нагадує про необхідність правильного заповнення платіжних документів |  Повідомлення податкової інспекції

У разі сплати коштів до бюджету платники податків мають  керуватися «Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», який  затверджений наказом Міндоходів України 22.10.13 № 609.

При заповненні платіжних документів, важливим є заповнення розділу „Призначення платежу” поля №3, в якому вказується один з власних реквізитів платника податку, зокрема код ЄДРПОУ (повинен мати 8 цифр, якщо цифр менше 8, то зліва доповнюється нулями до 8 цифр). У разі здійснення юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який проводиться така сплата. Якщо платіж вносить фізособа, зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків (завжди має 10 цифр), або серія та номер паспорта громадянина України (у разі відмови від одержання реєстраційного номера) та  реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється ДФС України (завжди має 9 цифр).

Приклад заповнення поля "Призначення платежу" в розрахунковому документі на сплату ПДВ до бюджету підприємством "М", що має код за ЄДРПОУ 20120559 :

 

 

*

 

;101

 

;20120559

 

;ПДВ за листопад

 

;

 

;

 

;

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

 

 

 

 

 

 


1 - службовий код ("*");

2 - код виду сплати ("101" - сплата суми податків і зборів / єдиного внеску);

3 - код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство "М", що має код за ЄДРПОУ 20120559);

4 - друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 - не заповнюється;

6 - не заповнюється;

7 - не заповнюється;


Відповідальність за правильність заповнення розрахункових документів несуть особи, які їх складають та подають до відповідних фінансових установ.
  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада

Оголошення