Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

24.12.2014 15:17

Новоселицька ОДПІ: Понад півтора мільйона спрямовано на потреби армії |  Повідомлення податкової інспекції

Починаючи з 3 серпня 2014 року, мешканцями Новоселицького та Герцаївського районів сплачено до бюджету 1,59 млн. грн.. військового збору. Саме тоді законодавчо встановлено військовий збір. Зокрема, лише за неповний місяць грудня Держбюджет поповнено на 250 тисяч гривень. Однак, ще немаленьку суму надходжень податківці очікують мобілізувати насамкінець місяця.

Фахівці фіскального органу нагадують, що військовий збір у розмірі 1,5 відсотка утримується з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Нарахування, утримання та перерахування військового збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 Податкового кодексу України для податку на доходи фізичних осіб.

Однак, на відміну від податку на доходи фізичних осіб, який перераховується до місцевого бюджету, військовий збір належить до доходів загального фонду Державного бюджету України і зараховується на рахунки за кодом класифікації доходів бюджету 11011000.

З реквізитами рахунків можна ознайомитись на офіційному порталі територіальних органів Головного управління ДФС у Чернівецькій області в розділі «Бюджетні рахунки».
  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада