Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

22.12.2014 11:04

Зірки естради - зіркам спорту |  День для святкування

За участю заступника голови районної ради Василя Горбатюка, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, міського голови Марії Нікорич, керівників обласних спортивних організацій, триразового учасника Олімпійських ігор, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м Івана Гешка, учасника Олімпійських ігор з легкої атлетики Миколи Лабовського, гостей з Молдови, Румунії, депутатів районної ради, спонсорів, меценатів та вболівальників у Новоселицькому будинку культури відзначено традиційне свято «Зірки естради - зіркам спорту».

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих патріотів на Майдані і в ході бойових дій на Сході країни. Висловлена глибока повага до спортсменів Новоселиччини, які сьогодні проходять військову службу в зоні АТО.

Керівники району привітали учасників свята. Зазначили, що Новоселиччина пишається досягненнями спортсменів і тренерів, й з боку влади завжди надається підтримка розвитку фізкультурного руху та професійного спорту. Висловили глибоке переконання, що перемоги спортивних героїв сприятимуть популяризації здорового способу життя. Також теплі вітання пролунали на адресу голови РФОК «Колос», заслуженого тренера України, Георгія Кіріла.

За спортивні досягнення в Україні та ії межами у номінаціях вшановані спортсмени, команди різних видів спорту, колективи фізичної культури, тренери та ветерани, яким вручені кубки, медалі і подарунки.

У концертній програмі взяли участь аматори сцени Новоселичиини та подарували присутнім приємні враження.
  • Автор:Прес-служба районної ради
  • Джерело: фотоматеріали використані з сайту rayoninfo.info

Новоселицька районна рада

Оголошення