Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

19.12.2014 10:16

Привітання голів районної ради Р.Кригана та районної державної адміністрації В.Балти з нагоди Дня міліції |  Вітаємо!


ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ!

Щиро вітаємо вас з Днем міліції!

Це – професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. У працівників міліції – мужня та почесна професія. Ви оберігаєте від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищаєте інтереси держави і суспільства.

Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!


Голова районної ради                                                                                                                                                Р.Криган
Голова районної державної адміністрації                                                                                                             В.Балта

Новоселицька районна рада