Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

18.12.2014 15:32

Під головування Р.Кригана відбулось засідання двадцять восьмої чергової сесії районної ради VІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації В.Подорожний, керівники підрозділів районної державної адміністрації, установ, правоохоронних та контролюючих органів, районних організацій та служб, міський та сільські голови, представники громадськості.

Перед початком роботи депутатами та присутніми вшановано хвилиною мовчання співвітчизників загиблих в подіях на Сході країни.

Керівниками району вручено Почесні грамоти нагородженим у відповідності до розпорядження обласної ради, спільного розпорядження районної ради і районної державної адміністрації та рішення районного відділення Асоціації сільських та селищних рад.

За результатами розгляду першого питання, районну раду визначено концесієдавцем об’єкту, що стосується операцій поводження з відходами на території району. Голові районної ради доручено укласти концесійний договір з переможцем конкурсу ТОВ «Буковинаекопром», згідно якого на території району передбачається будівництво заводу з утилізації відходів.

Заслухано звіт головного лікаря КУ «Новоселицька центральна районна лікарня» В. Калараша щодо фінансово-господарської діяльності лікарні та про заходи із запобігання і протидії корупції в установі. Депутатами внесено зміни до районного бюджету. Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року, список присяжних Новоселицького районного суду, план роботи районної ради на І півріччя 2015 року. Прийняті районні програми розвитку агропромислового комплексу, розвитку малого та середнього підприємництва та щодо реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді.

Сесією призначено іменні стипендії видатним спортсменам району на 2015 рік та щомісячну грошову допомогу вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані в розмірі 700 грн.

В питанні «Різне» депутатами заслухано інформацію щодо ситуації в енергозабезпеченні району та відключення споживачів від електропостачання.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання