Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

18.12.2014 08:19

До дня Святого Миколая працівники Новоселицької ОДПІ привітали дітей, які потребують особливого захисту та турботи |  Повідомлення податкової інспекції

Працівники Новоселицької об’єднаної Державної податкової інспекції приєдналися до благочинної акції до дня Святого Миколая з метою створення передноворічної атмосфери та подарувати позитивні емоції підростаючому поколінню.

«Як і всі громадяни України, районні працівники податкової інспекції не можуть залишатися осторонь проблем наших співвітчизників, які через військову агресію цієї холодної зими змушені були покинути свої домівки. І ми щиро раді, що можемо подарувати маленьку радість дітям біженців з Донеччини та Луганщини, а також дітям наших військовослужбовців, які нині перебувають у зоні антитерористичної операції», - повідомив напередодні свята начальник Новоселицької ОДПІ Ігор Кочервей.

За останніми даними, в Новоселицькому районі знайшли свій притулок 68 людей зі сходу України, а саме з них - 33 сім’ї. Тому, з нагоди найулюбленішого свята дітей, багатодітній сім’ї переселенців, яка наразі проживають у селі Мамалига, податківці району надали допомогу у вигляді продуктів харчування, солодощів та фруктів, а найголовніше – допомогли у вирішенні питання обігріву приміщення, яке нині замінює рідний дім всій родині, в якій виховують п’ятеро дітей шкільного та дівчинку дошкільного віку.

Крім цього, 15-ом хлопчикам та дівчаткам, батьки яких на разі перебувають у зоні АТО, працівники об’єднаної інспекції також вручили приємні подарунки та іграшки. Це насамперед, мешканці сіл Зелений Гай, Мамалига та Костичани.

Найбільшою вдячністю для посадовців зіграло безпосередня реакція дітей – це їхні усміхнені обличчя, сяючі очі та вдячні погляди.

Зазначимо, що це тільки один із кроків районних податківців у благодійності – наразі працівники інспекції почали збір теплих речей для військовослужбовців, які нині знаходяться в зоні АТО.
  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада

Оголошення