Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

17.12.2014 16:04

Боржники Пенсійного фонду – порушники законодавства  |  Повідомлення Пенсійного фонду

Вагоме місце в питаннях соціального захисту населення та, зокрема, у сфері пенсійного забезпечення, посідає захист прав та інтересів громадян, які працюють. І це закономірно: кожен, хто зараз працює, у майбутньому стає пенсіонером, а пенсія, зазвичай, є чи не єдиним джерелом матеріального забезпечення непрацездатних громадян.

Усвідомлюючи таку відповідальність, більшість платників проводять своєчасні розрахунки. Проте, не всі керівники підприємств та приватні підприємці розуміють, що порушення ними обов’язків зі сплати внесків за найманих працівників, в тому числі і за минулі періоди, не лише позбавляє їх частини пенсії та соціальних гарантій, а й не додає коштів солідарної системи, які могли б бути направленні на підвищення пенсії нинішнім пенсіонерам.

Своєчасність та повнота сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду мають безпосередній вплив на розмір пенсій майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. За нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», у страховий стаж для вирахування розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця сплачені страхові внески в Пенсійний фонд у сумі не менше мінімального страхового внеску. Тільки після повного розрахунку роботодавця з Пенсійним фондом ці місяці будуть зараховані до страхового стажу застрахованої особи.

На території Новоселицького району є ряд підприємств як, ДП «Екосир», ДП «Вашківський спиртзавод», СВК “Ванчиківці”, ТОВ «Новоселицький лікеро – горілчаний завод» та інші боржники за якими тягнуться борги по страхових внесках за минулими періодами.

Борги (не перераховані суми по страхових внесках) до Пенсійного фонду - долі тисяч людей, виплата зароблених пенсій. Тільки виконання всіх зобов’язань платниками внесків дасть змогу своєчасно та в повному обсязі виплатити пенсії і зберегти соціальну справедливість та стабільність.

Управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі переконливо просить всіх боржників, що мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Фонду, погасити заборгованість та не допускати її виникнення в подальшому.
  • Автор:Ніна Котко, начальник відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання