Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

15.12.2014 15:05

Відбулась звітно-виборна конференція Новоселицького РФОК «Колос» |  Інформації

Заступник голови районної ради Василь Горбатюк спільно з заступником голови районної державної адміністрації Аллою Даніловою, головою обласного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Петром Івасюком, депутатом обласної ради Сергієм Няйку, головою постійної комісії районної ради з питань культури, спорту та туризму Семеном Говорняном, взяли участь у роботі звітно-виборної конференції Новоселицького РФОК «Колос».

В ході звіту зазначено, що організація впродовж тривалого періоду є найкращою серед районних фізкультурно-оздоровчих клубів «Колос» як Буковини, так і України. Обговорено проблеми, пов’язані з фінансуванням спортивної галузі, участю спортсменів у турнірах та змаганнях тощо.

У виступі Василь Горбатюк надав оцінку роботі організації та ії керівнику. Зазначив, що районна рада завжди підтримувала та пишалася досягненнями спортсменів Новоселиччини. Також у подальшому депутати сприятимуть розвитку спортивного руху серед населення та молоді.

За результатами голосування головою організації на наступний термін знову обрано Георгія Кіріла, депутата районної ради, професійного спортсмена і досвідченого тренера.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада