Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

15.12.2014 13:40

Привітання голів районної ради Р.Кригана та районної державної адміністрації В.Балти з нагоди Дня працівників суду |  Вітаємо!

ШАНОВНІ СУДДІ ТА ПРАЦІВНИКИ СУДУ!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників суду!

У громадянському суспільстві суд є дієвим механізмом захисту прав і свобод людини та інтересів держави.

Служителі Феміди несуть відповідальність за ту сферу діяльності, яка найбільше відчуває на собі вплив соціально-економічних збурень, негараздів, правової неврегульованості. Від ефективного функціонування судової влади значною мірою залежить стабільність у державі й довіра громадян до всіх її інститутів.

Впевнені, що високий професіоналізм, принциповість, вірність ідеалам Правди і Справедливості, відповідальність за долю кожної людини завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи.

Тож бажаємо вам нових досягнень на ниві утвердження принципу верховенства права, незалежності та демократії в нашій країні. Нехай людська шана стане вам гідною подякою за виваженість у прийнятті рішень, ділову принциповість, а також людяність і толерантність.


Голова районної ради                                                                                                                                                       Р.Криган
Голова районної державної адміністрації                                                                                                                    В.Балта

Новоселицька районна рада

Оголошення