Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

15.12.2014 10:46

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Під головуванням Нікітіна О.В. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності.

Заслухано інформацію «Про виконання рішення районної ради за №5-6/11 від 15 вересня 2011 року «Про роботу автоперевізників та заходи з покращення якості транспортного обслуговування населення району». Членами комісії наголошено на необхідності дотримання графіку руху автобусів, обмеженні кількості транспортних засобів на центральній зупинці м.Новоселиця в напрямку м.Чернівці та здійсненні належного контролю за дотриманням правил дорожнього руху, зокрема, щодо паркування автомобілів по вул.Котовського.

Також, комісією погоджено Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Новоселицькому районі на 2015-2016 роки і рекомендовано внести її на розгляд чергової сесії районної ради.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада