Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

26.11.2014 13:21

Реєстрація платників ПДВ - за новим Положенням |  Повідомлення податкової інспекції

В газеті "Урядовий кур`єр" від 19.11.14 р. № 215 оприлюднено Наказ Мінфіну від 14.11.14 р. № 1130 набув чинності з 19.11.14 р.

Даним Наказом затверджено Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (далі – Положення).

Цим Положенням визначено порядок:

реєстрації платників ПДВ; анулювання реєстрації платників ПДВ; ведення реєстру платників ПДВ (далі – Реєстр); присвоєння індивідуального податкового номера платника ПДВ; оприлюднення даних з Реєстру; перереєстрації платників ПДВ; ведення документації при реєстрації/анулюванні реєстрації платників ПДВ; формування і надання витягів та довідок з Реєстру.

Крім цього, встановлено, що:

- не підлягають обов’язковій перереєстрації платники ПДВ, внесені до Реєстру до 19.11.14 р.;

- з 1 червня 2014 року вважати анульованою реєстрацію осіб як платників ПДВ, які станом на 31 травня 2014 року мали місцезнаходження (місце проживання) та перебували на обліку в контролюючих органах на території АР Крим або м. Севастополя.

Анулювання реєстрації платників ПДВ здійснюється відповідно до порядку, встановленого цим Положенням. Відновлення реєстрації таких платників ПДВ (у т. ч. суб’єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ) проводиться після евакуації особи на іншу територію України або внаслідок завершення строку тимчасової окупації шляхом реєстрації особи платником податку відповідно до порядку, встановленого цим Положенням.

  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання