Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

26.11.2014 13:17

Затверджено нову форму податкової накладної |  Повідомлення податкової інспекції

Новоселицька ОДПІ інформує платників про те, що починаючи з 1 грудня 2014 року, платники податку на додану вартість почнуть заповнювати податкову накладну за новою формою.

Нова редакція форми податкової накладної та розрахунку коригування містить нові рядки, в яких відображатимуться обсяги постачання товарів за ставкою 7%.

Також внесені зміни в заповнення рядка «Індивідуальний податковий номер покупця» у деяких випадках при складанні податкових накладних. 

Так, тепер при експорті, при виписуванні підсумкової податкової накладної, податкової накладної, складеної у разі використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми ПДВ попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності, податкової накладної, складеної на суму перевищення звичайної ціни над фактичною (у разі здійснення контрольованих операцій), вказується умовний індивідуальний податковий номер покупця.

У випадках, коли не визначено порядок заповнення окремих рядків заголовної частини податкової накладної, відведених для заповнення даних покупця, такі рядки не заповнюються (нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються).

Нову редакцію форми податкової накладної, додатку до неї та розрахунку коригування кількісних і вартісних показників. затверджено наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 р. № 957.

  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада