Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

26.11.2014 13:14

За воду повинні сплачувати податок навіть «спрощенці»! |  Повідомлення податкової інспекції

Нагадуємо, що згідно норм Податкового кодексу України, платниками збору за використання водних ресурсів є водокористувачі - суб'єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб господарської діяльності, водного транспорту і рибництва, у тому числі платники, які знаходяться на спрощеної системі оподаткування (єдиний податок).

Зокрема, фізичні  особи підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності (єдиний податок) та використовують обсяги води для здійснення господарської діяльності, навіть, вирощування овочів та інших видів сільськогосподарських культур з метою їх подальшої реалізації, також мають сплачувати збір на загальних підставах за весь обсяг фактично використаної води.

Не платиться збір лише за воду, яка використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення, протипожежних заходів,  зовнішнього впорядкування територій міст і інших населених пунктів тощо. Про це повідомляє перший заступник начальника Новоселицької ОДПІ Анжела Паскар.

Так, протягом 2014 року (станом на 25 листопада), водокористувачі Новоселиччини  сплатили до Зведеного бюджету 126,3 тис. грн. збору за спеціальне використання води. Це на 26 тис. грн. більше,  ніж у минулому році. Темп росту надходжень склав 126 %.

 В тому числі  до Державного бюджету надходження збору за спец використання води склали 63,1 тис. грн., додатково надійшло 16,9 тис. грн.. Різниця коштів надійшла до місцевих бюджетів.

За словами першого заступника, всього в Новоселицькій об’єднаній державній податковій інспекції зареєстровані 67 водокористувачів, в тому числі 43 юридичних осіб та 24 фізичних осіб-підприємців.

  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 18.02.2020 року № 8-р про скликання 05 березня 2020 року ХХІХ чергової сесії районної ради VІІ скликання