Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

26.11.2014 13:13

Податківці застерігають: ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ! |  Повідомлення податкової інспекції

Новоселицька об’єднана Державна податкова інспекція звертає увагу громадян та бізнесу на те, що на території району діють шахраї, які представляючись керівниками державних податкових інспекцій вимагають гроші у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії.

Так, на телефони посадової особи суб’єкта господарювання телефонувала невідома особа, яка зверталася нібито від імені працівника ДФС – найчастіше начальника податкової інспекції, - та просила перерахувати гроші на особистий розрахунковий рахунок – для надання "фінансової допомоги на потреби працівників служби" або на якісь інші нагальні потреби.

Фахівці інспекції закликають новосельчан бути пильними і зваженими та не піддаватися на провокації лжепрацівників фіскального органу. А у разі надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників відомства з будь-якими незаконними вимогами, слід терміново звертатися до Антикорупційного сервісу ДФС України "Пульс" за тел. (044) 284-00-07 або повідомити про це особисто у відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул.. Героїв Майдану, 200-А.

Гарантуємо: кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.
  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.