Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

21.11.2014 14:21

Відбулась презентація ІІІ фази проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Заступник голови районної ради Василь Горбатюк взяв участь у семінарі для міського та сільських голів району, що проходив під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Балти.

В рамках заходу відбулась презентація ІІІ фази проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Координатор обласного ресурсного центру розвитку громад Михайло Олійник довів до відома присутніх суть проекту, етапи його реалізації в Новоселицькому районі та умови участі міської та сільських громад району. Також було зазначено, що 4-ом громадам району, за результатами відбіркового туру проектів, буде надано фінансування.

Разом з тим, у ході зустрічі підписано договір між Новоселицькою районною радою, Новоселицькою державною адміністрацією та обласним ресурсним центром розвитку громад щодо подальшої співпраці в рамках проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Також згідно порядку денного розглянуто питання про стан забезпечення боєздатності підрозділів місцевої пожежної охорони на території району, про передачу сільськими радами карток реєстраційного обліку місця проживання (перебування) фізичних осіб до Новоселицького районного сектору Управління державної міграційної служби України в Чернівецькій області, про взаємодію виконавчих комітетів місцевих рад з управлінням Пенсійного фонду в Новоселицькому районі щодо роботи з майбутніми пенсіонерами району, про порядок організації та проведення оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада