Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

21.11.2014 13:43

Освячення свято-Михайлівської церкви  |  Духовне життя

У день святого архангела Михайла голова районної ради Роман Криган та голова районної державної адміністрації Віталій Балта взяли участь в освяченні нової Михайлівської церкви с. Котелеве.

Майже п’ятнадцять років спільними зусиллями котелівчани відбудовували церкву, а сьогодні вона відкрила двері для прихожан.

Керівники району та місцевої влади привітали присутніх, висловили щирі слова глибокої поваги будівельникам і усім, хто долучився до благородної місії.

Роман Криган вручив настоятелю церкви Едуарду подяку та подарунок для храму. Побажав здоров’я, злагоди, мирного неба жителям села, які мають можливість знаходити у цій святині віру та спокій душі.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба районної ради
  • Джерело: фото за матеріалами сайту інтернет газети "Вся Новоселиччина"

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.