Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

21.11.2014 09:33

Привітання голови районної ради Р.Кригана та голови районної державної адміністрації В.Балти з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи |  Вітаємо!

Шановні жителі Новоселиччини!

Сьогодні минає рік, як в Україні почався Євромайдан, коли небайдужі до долі країни громадяни вийшли на Майдан Незалежності в знак протесту проти відмови попереднього уряду від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Країна змінилася. Змінилися ми.

Кожен з нас тепер знає, що ціна гідності та свободи – людське життя. Життя Небесної сотні. Життя тих, хто відстоює свободу, гідність і незалежність нашої держави на Сході України. Ми складаємо надзвичайно важкий іспит, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Відповідно до Указу Президента, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, відтепер щорічно, 21 листопада, в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи.

Щиро вітаємо вас з цим днем. Бажаємо усім нам миру, злагоди, взаєморозуміння та підтримки.

Слава Україні! Героям слава!


Голова районної державної адміністрації                                                                                                                      В. Балта

Голова районної ради                                                                                                                                                           Р.Криган

Новоселицька районна рада