Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

19.11.2014 11:51

В рамках Програми Ради Європи |  Інформації

12-14 листопада п.р. в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» головний спеціаліст відділу комунальної власності районної ради Ю.Шугані взяла участь в заході під назвою «Академія громадської участі» (м. Ірпінь, Київська обл.).

В рамках навчання, експерти та фахівці міжнародного рівня проводили лекції з тематики доброго врядування: розглядались концепція та принципи.

На першій сесії академії особлива увага приділялась першим чотирьом принципам доброго врядування (із 12), а саме: чесне проведення виборів, зворотний зв'язок, дієвість та ефективність, відкритість та прозорість.

Також було закцентовано увагу на питаннях реформи місцевого самоврядування та децентралізаціі влади в Україні.

За результатами заходу, планується провести опитування депутатів сільських рад задля дослідження впровадження у громадах району 12 принципів демократичного врядування.
  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.