Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

19.11.2014 11:50

Терміни реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі |  Повідомлення податкової інспекції

Операційний день для реєстрації податкових накладних триває з 0 до 23 годин. Тому подавати накладну для реєстрації потрібно саме в цей проміжок часу. Платник ПДВ реєструє податкові накладні в ЄРПН не пізніше 15 календарних днів, наступних за датою їх складання. Якщо п'ятнадцятий день, наступний за днем їх виписки, припадає на святковий або вихідний, то терміни реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі не переносяться.

У разі залучення транспортних засобів відповідно до мобілізаційного плану України для забезпечення потреб Збройних Сил, перехід права власності не відбувається. Така передача здійснюється на умовах повернення транспортних засобів (тобто відбувається передача в тимчасове користування), а тому в обліку платника ПДВ, який передає в користування авто, така передача не визначається як об'єкт оподаткування, оскільки не відбувається операція з поставки товару.

Якщо після мобілізації транспортний засіб не повертається підприємству і по ньому нараховується компенсація, то така компенсація розглядається як оплата вартості такого транспортного засобу. В цьому випадку транспортний засіб визнається проданим за бюджетні кошти, і на дату отримання таких коштів (компенсації) повинні бути визначені податкові зобов'язання з ПДВ.
  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада