Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

19.11.2014 11:45

На підтримку армії новосельчани віддали більше мільйона гривень військового збору  |  Повідомлення податкової інспекції

Про це заявила на зустрічі із бізнес-спільнотою заступник начальника Новоселицької об’єднаної державної податкової інспекції Анжела Паскар. Кошти, які перераховують платники, держава спрямовує для підтримки української армії, військовослужбовців у зоні АТО, а також біженців зі сходу України.

Як відзначила посадовець фіскального органу, фахівці інспекції проводять активну роз'яснювальну роботу щодо нарахування та сплати цього збору. Військовий збір, який тільки з 3 серпня почали сплачувати платники всієї країни і який прямує до Державного бюджету, не залишив байдужими платників податків Новоселицької ОДПІ та ще раз продемонстрував їх активну громадську позицію і патріотичний настрій. Так, за оперативними даними, платники податків Новоселицької ОДПІ станом на 18 листопада внесли 1111,8 тис. грн. до бюджету, з них у листопаді місяці – 145,2 тис.грн.

Далі нагадала всім присутнім, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат або інших виплат і нагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Новоселицькі податківці щиро сподіваються, що спільно із платниками податків і надалі будуть стабільно поповнювати бюджети усіх рівнів, адже недотримання законодавчих вимог тягне за собою застосування штрафів та пені.
  • Автор:Марина Бурдужук, головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 18.02.2020 року № 8-р про скликання 05 березня 2020 року ХХІХ чергової сесії районної ради VІІ скликання