Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.11.2014 14:03

Відзначено десятирічний ювілей оновленого Зеленогайського дитячого садку «Віночок»  |  Життя територіальних громад

За участю заступника голови районної ради Василя Горбатюка, депутата обласної ради Івана Семенюка, директора ПП «Котелеве-Цегла» Флорія  Бзовія, керівників сільської  влади відбулися урочистості  з нагоди  десятирічного ювілею функціонування дитячого навчального закладу с. Зелений Гай.


Василь Горбатюк як депутат районної ради по Зеленогайському одномандатному мажоритарному виборчому округу, привітав працівників трудового колективу закладу, батьків та громадськість зі святом. Зазначив, що недавно за рішенням районної ради для перекриття даху приміщення садочку були залучені кошти у сумі 187 тис.грн.  Зауважив, що депутати районної ради налаштовані на подальше зміцнення співробітництва з  охоплення дітей сільської місцевості дошкільним вихованням, покращення матеріальної бази освітянських  закладів. Від імені голови районної ради та особисто від себе завдячив  батькам за допомогу, вихователям, обслуговуючому  персоналу за любов до дітей. Побажав  успіхів у виховній роботі, злагоди і мирного неба.


Керівники органів влади і гості-спонсори вручили святкові подарунки, пригостили діточок солодощами, які, у свою чергу, продемонстрували свої творчі здібності у мистецтві.

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада