Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.11.2014 11:26

Про реалізацію на території району програми «Ековерде» |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

В приміщенні обласної ради відбулась зустріч представників районних рад з директором товариства «Буковинаекопром» Василем Мельником, який поінформував присутніх про діяльність Фонду Європейського розвитку та інвестицій для Східної Європи “EDIFEE”на території України та Республіки Молдова.


Районна рада та районна державна адміністрація зацікавлені в реалізації на території району програми «Ековерде», що фінансуватиметься даним Фондом і передбачає будівництво заводу з переробки сміття, придбання необхідної техніки та встановлення в кожному дворі населених пунктів контейнерів для їх збору. Впровадження такого проекту дасть можливість залучити інвестиції на суму 100 млн. євро та не потребує бюджетних коштів.


Водночас відповідно до рішення XVII сесії районної ради  VI скликання від 30 травня 2013 року за №9-17/13, яким районну державну адміністрацію було визначено концесієдавцем об’єкту, головою РДА Балтою В.В. було укладено концесійний договір з товариством «Буковинаекопром», чим зроблено перші кроки в напрямку надання послуг за європейськими стандартами з вирішенням екологічних проблем.

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада