Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.11.2014 08:47

Податком з доходів фізичних осіб поповнено місцеві бюджети майже на 35 мільйонів гривень  |  Повідомлення податкової інспекції

Значне збільшення надходжень до місцевого бюджету спостерігається по основному бюджетоутворюючому  платежу – податку на доходи з фізичних осіб. Так, протягом січня – жовтня цього року надійшло 34768,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Відтак, податківцям Новоселицької об’єднаної інспекції вдалося досягти виконання доведених індикативних показників на 101,2 %, інакше кажучи мобілізовано на 426,0 тис.грн. більше планових показників. Варто зазначити, що його частка в бюджетах територіальної громади району складає 66,9 %, а в загальній сумі надходжень до Зведеного бюджету – 53 %.

 Лише у жовтні платниками податку перераховано 4081,2 тис. грн., що більше на 278,9 тис. грн. (+7,4%) ніж минулорічна сума надходжень відповідного періоду (3802,3 тис. грн.). Про це повідомив начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб В’ячеслав Гортопан.

За його словами, досягнуті результати свідчать про плідну співпрацю податкової інспекції та платників податків, які усвідомлюють  про свій обов’язок необхідності своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки. 

Надходження ПДФО – це у першу чергу легально виплачена заробітна плата. Саме тому, значна увага ревізорів інспекції приділяється пошуку додаткових джерел надходжень цього податку, зокрема, за рахунок детінізації ринку праці, боротьби із виплатою заробітної плати в «конвертах». Адже сумлінне оформлення трудових відносин з найманими працівниками – це гарантії їх соціальної захищеності, а сплата ПДФО – суттєвий внесок у розвиток місцевої громади зокрема та України загалом.

 

  • Автор:головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ Марина Бурдужук

Новоселицька районна рада